HAKKIMIZDA

Afkar Mobilya olarak 1990 yılından itibaren İstanbul Avrupa Yakasında ve İnternet Sitemizde Uzun Süredir Emin Bir Şekilde Müşterilerimizin Beğenisini Kazanarak İlerlemekteyiz.

Müşterilerimizin Memnuniyetini Her şeyden Önde Tutarak Edindiğimiz Vizyon Ve Misyonumuz İle Hizmetimizi Aktif Olarak Sürdürmekteyiz.

Tarzınıza Ait Dekoratif Yapısına Uygun Bütün Mobilya Takımları ve Aksesuarların Perakende Satışını Çeşitli Taksit İmkânları İle Gerçekleştirmekteyiz.

Mağazadaki Ürünler Yanı Sıra İnternet Sitemizde İnceleyebileceğiniz Binlerce Ürünleri Arasında Dilediğiniz Hakkında Soru, Sorun Ve Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz.

Türkiye’de Markalaşmış Olan Firmaların Yanı Sıra, Ev Dekorasyonu Sektöründe Uzmanlaşmış Ekibimiz Tarafından Özenle Tasarlanıp Siz Değerli Müşterilerimizin Beğenisine Sunulmaktadır.

Tasarladığımız Ürünlerin Fiyat ve Kalite Arasında İlişkiyi İyi Tutarak Seçilmektedir.

Mobilya Modellerimiz Kategorileri Şu Şekildedir;

 YATAK ODASI TAKIMLARI

Yatak Odası Takımları Modern Ve Avangerd Olmak Üzere İki Kategoriye Ayrılmaktadır. Bu Kategoriler Altında Farklı Kriterlere Göre Kategorilendirmek Mümkündür. Her Talebe Uygun Yatak Odası Takımlarımız Hakkında Sitemizde Bulamadığınız Bilgileri Müşteri Temsilcilerimiz İle Görüşebilir, Detaylı Bilgiyi Alabilirsiniz.

YEMEK ODASI TAKIMLARI

En Sık Kullanılan Odalardan Biri Olan Yemek Odalarında Kullanılmak Üzere Tasarlanmış Modern Ve Avangerd Yapıdaki Mobilyaları Kapsayan Kategoridir. Sıra Dışı Tasarımlara Ait Olan Takımlarımızı Dilerseniz Sitemizden, Dilerseniz Mağazamıza Bizzat Gelerek Yakından İnceleyebilirsiniz.

Fiyat Ve Taksitlendirme Konusunda Yatak Odası, Yemek Odası ve Tüm Ürünlerimizde Sağladığımız Esnek Seçeneklere Sahiptir.

KOLTUK TAKIMLARI VE KÖŞE TAKIMLARI

Oturma Grubu Olarak da Adlandırdığımız ve Evin Şekline Göre Uyum Sağlayabilen Takımlarımız En Sık İhtiyaç Duyulan Mobilya Çeşitleridir.

BU Nedenle Siz Değerli Müşterilerimizi Memnun Edebilmek Adına Yeni Model Tasarımlara Ve Bir Çok Renkleri Bünyesine Katan Bir Çalışmalarımız Mevcuttur.

Seçmiş Olduğunuz Tüm Ürünlerimiz de Renk Ve Dizayn Seçimleri Değerli Müşterilerimize Aittir.

DUVAR & TV ÜNİTELERİ

Televizyon Teknolojik Değişime Uğraması ve Lüks Bir Niteliğe Kavuşması İle Birlikte Tasarımları Özelleştirmekteyiz.